Serdecznie Witamy,

Łaźnia to pełne uroku miejsce, położone w pięknej, zacisznej okolicy Parku Centralnego.

Tylko u nas – weekendowe nocne imprezy przy najlepszej muzyce i w najlepszym towarzystwie. Nasza obsługa zadba o to, by czas spędzony u nas był niezapomniany. O bezpieczeństwo naszych Gości dba wykwalifikowana ochrona.

Przez cały tydzień zapraszamy na kulinarną ucztę. Doznania smakowe spotęguje urokliwa aura naszego dwupoziomowego tarasu, na który zapraszamy szczególnie w porze letniej. Zobacz menu.

Zapewniamy również organizację imprez zamkniętych (komunie, wesela, stypy) oraz imprez firmowych (szkolenia, konferencje, bankiety) Sprawdź naszą ofertę.

Drogie Panie, w Łaźni zawsze staramy się wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Dlatego z okazji Dnia Kobiet, specjalnie dla Was, znowu zatańczy  dobrze Wam znany Andrzej, który miał okazję gościć już u nas na Andrzejkach. A po części właściwej zapraszamy Was na mały kobiecy afterek, w sobotę, jak zwykle o 20.00. Wstęp 20 zł.

Dzień kobiet w Łaźni
Dzień kobiet w Łaźni

Walentynki z Łaźnią dla par i dla singli!

W tym roku Walentynki w Łaźni będziemy spędzać w gorącej atmosferze. 11 lutego, o 20.00 startuje nasza wyjątkowa impreza. Podczas pokazu pole dance, czyli tańca na rurze, będą Was rozgrzewać Walenty i Walentynka!

Jesteś singlem? Nic się nie martw! Ta impreza jest również dla Ciebie. Przyjdź sam, a kto wie, być może wyjdziesz… z drugą połówką.

Kiedy: 11 lutego, godzina 20.00

Gdzie: Oczywiście w Łaźni

Bilet wstępu: 20 zł

Rezerwacji możecie dokonywać telefonicznie lub osobiście w lokalu.

Walentynki dla par i dla singli!
Walentynki dla par i dla singli!
Nowe menu!
Nowe menu!
Sylwester 2016/2017

sulwester

Ale Meksyk! W tym roku Sylwester w Łaźni będzie naprawdę gorący! W ostatnią noc 2016 roku proponujemy zabawę w klimacie egzotycznego Meksyku! 31 grudnia, o godzinie 20.00 powitamy Was tequillą, cytryną i solą, Łaźnia zamieni się w tętniącą zabawą hacjendę, a klimat podgrzewać będzie DJ, który specjalnie na tę noc wcieli się w rolę mariachi!

Podobnie jak w roku ubiegłym, nie będziemy Wam narzucać zamkniętego menu, przygotujemy natomiast tematyczne propozycje, które sami będziecie mogli dowolnie komponować. Dodatkowo przyjmować będziemy zamówienia z naszej tradycyjnej karty.

Meksykańskie menu:

Pikantna zupa meksykańska z Puerto

Papryka faszerowana chili con carne

Burrito De La Cruz

Tacos a la Rodriguez

Nachosy z guacamole

Drinki a la Mexico:

Cuba libre

Tequila sunrise

Desperados, jakiego nie znacie

Tequila złota i srebrna

Nowy Rok tradycyjnie witać będziemy szampanem i fajerwerkami (małymi literami na końcu). Bilet wstępu to 50 zł. Zapraszamy do rezerwacji miejsc – możecie to zrobić telefonicznie (74 856 63 64) lub bezpośrednio w Łaźni.

All